Niecodzienny gość pomagał dziś przedstawicielom wojewody promować kampanię „Przeszczep to drugie życie". Impreza odbyła się, jak co tydzień, na Placu Artystów w Kielcach.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Akcja połączona była z plenerową imprezą Polskiego Radia Kielce oraz Świętokrzyskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża „Potrafię Ci pomóc". Podczas happeningu promowano bezpieczeństwo oraz udzielanie pierwszej pomocy. Każdy kto, zjawił się na placu między godz. 10 a 12 otrzymał specjalne ulotki promujące ideę transplantologii oraz specjalne oświadczenia woli. Tym razem przedstawicielom wojewody w promocji kampanii pomagała Kamila Chudzik, zdobywczyni brązowego medalu w siedmioboju podczas ostatnich lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!