Świętokrzyscy funkcjonariusze zatrzymali wczoraj do kontroli drogowej osobowego forda w którym znaleźli m.in. kilkanaście paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej . Kierowca by uniknąć problemów z prawem próbował wręczyć policjantom łapówkę w wysokości 1000 zł. 56-letni kierujący został zatrzymany. Teraz będzie odpowiadał za przestępstwo korupcyjne oraz wykroczenie skarbowe.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wczoraj starachowiccy policjanci otrzymali zgłoszenie , że osobowy fordem może poruszać się nietrzeźwy kierowca. Zatrzymali do kontroli podany w komunikacje samochód. Jak się okazało 56-letni kierowca był trzeźwy, ale na sumieniu miał coś innego. W jego samochodzie policjanci znaleźli kilkanaście paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy skarbowej, butelkę prawdopodobnie z alkoholem niewiadomego pochodzenia . 56-latek chcąc uniknąć kary próbował wręczyć policjantom 1000 zł łapówki. Rozczarował się w momencie, kiedy mundurowi założyli mu na ręce kajdanki. Nielegalny „towar” policjanci znaleźli także w mieszkaniu 56-latka. Mężczyzna został zatrzymany. Może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!