Potrącenie pieszego na ulicy Ściegiennego w Kielcach.

Redakcja

Na ulicy Ściegiennego w Kielcach, będącej częścią krajowej trasy numer 73 doszło w czwartkowy wieczór, 21 lutego, do wypadku.

- Z naszych pierwszych ustaleń wynika, że kursowy bus jadący w kierunku Morawicy potrącił 48-letniego pieszego, obywatela Ukrainy.

Potrącony z urazem głowy został przewieziony do szpitala - przekazywał nadkomisarz Kamil Tokarski, rzecznik prasowy świętokrzyskiej policji. Busem prócz 36-letniego kierowcy podróżowała 10 pasażerów. Nikomu nic się nie stało.

Ruch na krajowej trasie odbywał się wahadłowo. Błyskawicznie powstały ogromne korki. Trudno było wjechać do miasta i wyjechać z niego. Utrudnienia trwały do godziny 20.

Praca marzeń. 10 najlepszych ofert pracy



Zobacz także: Flesz - co zabija Polaków?

Źródło: vivi24

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

02.03.2019, 08:23

Kierowca to przebiegły huj znam go jeszcze z podstawówki

01.03.2019, 11:26

Pani Wiolu. Czy miałaby Pani czas aby ocenić niektóre komentarze. Bardzo mnie irytują.

24.02.2019, 20:47

Wielokrotnie byłam pasażerką i nie mogę złego słowa powiedzieć na temat kierowców i tej firmy!!! Aż nie da się czytać niektórych komentarzy bo wychodzi tutaj natura typowego zawistnego Polaka...
Kierowcy są bardzo uprzejmi i nigdy nie zaobserwowałam sytuacji stwarzającej niebezpieczeństwo podczas jazdy...Takie sytuacje jak ta,która miała miejsce mogą przytrafić się każdemu..na pewno nie jest to nic przyjemnego..ale nie można tak oceniać i obsmarowywać nikogo !!! Jak widać w internecie anonimowo najłatwiej dać upust emocjom...

24.02.2019, 20:33

Ludzie skończcie z tym jadem...taka sytuacja może zdarzyć się każdemu..nawet z wieloletnim stażem za kierownicą...nie wam to oceniać...są różne sytuacje i okoliczności...a obraźliwe komentarze pod adresem konkretnych osób są nie na miejscu i świadczą o poziomie kultury osoby,która je pisze. Zawsze znajdą się osoby,które mają dużo do powiedzenia nie mając pojęcia o pewnych rzeczach.

24.02.2019, 20:23

Mam pytanie gdzie tutaj w tym wszystkim jest moderator/administrator,który pozwala na publikowanie komentarzy z przekleństwami??? Uważam,że powinny zostać zablokowane bo się nie da tego czytać...

24.02.2019, 09:48

Ja uważam że to badziewna firma dojeżdżam bo nie ma konkurencji Węgrzyny to huje

24.02.2019, 07:42

Do szkoły to zachęcam aby Pani Małgorzata się wybrała, zwłaszcza że jest właścicielem tak poważnej firmy, (każdemu znanej), a to zobowiązuje do kultury. Większość komentarzy jest nagonka na kierowcę, pisane przez jedną osobę.

23.02.2019, 11:32

Żałosne jest to co piszesz i Ty sama!
Szkoda mojego cennego czasu na Twoją osobę!

23.02.2019, 08:34

Firma Dziad. Nie ma kasy na paliwo dla kierowców. Limit paliwo. Jeżdżę teraz na Końskie to jest firma nowe samochody wypłata na czas tankowanie do Pełna. Unikać takiej firmy kierowcy wszyscy na czarno prócz braciszka. Zamknąć taką firmę w pizdu. ŁUKASZ TO OSZUST

23.02.2019, 07:11

Zabrać kierowcy prawo jazdy dożywotnio

23.02.2019, 00:15

Prawda jest taka, że komentarze są kierowane zarówno do jednej jak i drugiej firmy bezpośrednio więc ciężko stwierdzić kto je dokładnie pisze, ale cała nagonka i te wyzwiska zaczęły się chyba od 10 podobnych komentarzy na kierowce wypadku więc sytuacja jest chyba jasna dla wszystkich kto kogo próbuje zniszczyć bo teraz to chyba kierowca wypadku powinien udać się z tym do sądu.

22.02.2019, 21:50

Monika czytaj ze zrozumieniem jakie tam masz dane personalne. Szkoła była za daleko i nie mogłaś trafić 🎯

22.02.2019, 21:22

Pani Małgorzata jest the best! Straszy sądem a sama wypisuje informacje i dane konkurencji... i to jakie dokładne! Haha Brawa za inteligencje. Kogoś tu chyba poniosła fantazja. To już jest śmieszne. Skończcie tą dyskusje.

22.02.2019, 19:41

Sąsiad świetny komentarz niech czyta cymbał i przyjmie się na stróża

22.02.2019, 18:43

Jak to przejście jest takie feralne to co 10 powinien potrącic pieszego. Ten kierowca miał wypadek po raz drugi w tym miejscu. Nie powinien już wozić ludzi widocznie nie jest mu pisane być kierowcą

22.02.2019, 18:06

A co się za nim tak ujmujesz. Ten kierowca wyrządził krzywdę pieszemu jego stan jest bardzo ciężki

22.02.2019, 17:34

Ludzie czy do was należy wyjaśnienie okoliczności wypadku ? Wydaje mi się że to już należy do wyjaśnień policji. Kto z was tam był? Kto może powiedzieć jak naprawdę było? Wydaje mi się że jedynie Ci pasażerowie podróżujący w busie czy kierowcy widzący ten wypadek. Potraficie tylko szykalowac innych, niszczycie sami mogliście znaleźć się w tym miejscu, sami mogliście spowodować ten wypadek. Już za takich dobrych kierowców się nie uważajcie. Każdemu się to może przytrafić, fakt faktem to jednak człowiek został potrącony, podkreślam potrącony, a wy już go uśmiercacie... Kolejna sprawa w której nie pierwszy raz się słyszy o wypadku na Ściegiennego. Być może jest to wina kierowcy ale to już zostawcie do wyjaśnienia śledczym. Wy dalej będziecie pisać te wasze szemrane komentarze okiem tzw. "specy", a tak naprawdę próbujecie zniszczyć człowieka. Nie wy go będziecie sądzić! Zastanówcie się nad tym co piszecie.

22.02.2019, 17:17

Tak tylko to przejście naprawdę jest feralne i jadąc samochodem ciężko kogoś zauważyć nawet w odbkaskach i jadąc nawet bardziej niż przepisowo

22.02.2019, 16:29

Nie ma co się sprzeczać i dyskutować
Wina jest kierowcy i koniec tematu powinien zachować szczególną ostrożność przy przejściu dla pieszych

22.02.2019, 16:10

Tak bo E... Wiesz wszystko najlepiej i cała reszta poczepiliscis im GPS na postoju albo jeździcie za nimi 24/7

22.02.2019, 16:04

Bardzo przepisowo? Siedzisz na pierwszym siedzeniu i wszystko widzisz? Przez całe miasto i w terenie zabudowanym jezdzi 50 km/H?
Poza nim też musi jeździć 50 km/H jeżeli jest ograniczonie do 70 bo to autobus
Normalnie złoty chłopak

22.02.2019, 15:48

Edit: nie jeździ po 130 -140 jeździ bardzo przepisowo

22.02.2019, 15:46

Osobiście nie mam nic do tej firmy, no cóż stało się stało każdemu się zdarza, kierowcy są bardzo sympatyczni i zawsze dowożą z maksymalnym poślizgiem 2-3 minut, więc na lekcje zdążam, busy to nie są tzw. ,,graty,,
,, zardzewiałe,, czy ,,brudne,, w środku zawsze czysciutko pachnie. Nie rozumiem was ludzie czemu wylewacie swój gniew na kogoś kto wcale źle nie chcę robić i osobiście popieram pozycję braci , że nie potrzebnie coś takiego wypisujecie wam też się błędy zdarzają.

22.02.2019, 15:05

A czy tych bzdur nie wypisuje czasem kierowca który kiedyś niewinnie pobił drugiego kierowce z ztm? Chyba było o tym głośno i to właśnie bordowy bus. Az strach sie bac takich ludzi. Katastrofa