Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali obywatela Niemiec, poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna podejrzany jest o seksualne wykorzystywanie swych córek.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci ze Stalowej Woli zatrzymali obywatela Niemiec, poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. Mężczyzna podejrzany jest o seksualne wykorzystywanie swych córek. Tych czynów miał sie dopuścić w latach 1992-2003. Zgodnie z niemieckim kodeksem karnym, przestępstwa te zagrożone są karą do 15 lat pozbawienia wolności. Europejski Nakaz Aresztowania w tej sprawie, pod koniec czerwca wydał sąd w Norymberdze.

48-letni Niemiec zawodowo związany jest z jednym z zagranicznych przedsiębiorstw w powiecie tarnobrzeskim. Od kilku lat pracuje dla tej firmy, a od wiosny na stałe związał się z jej polską filią i osiedlił się w Polsce. Zamieszkał w jednej z miejscowości powiatu stalowowolskiego. Mężczyzna został już przesłuchany przez prokuratora. O tym czy dojdzie do jego ekstradycji zadecyduje jutro Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!