Pociągi w całym kraju kursują bez opóźnień - informują Polskie Koleje Państwowe. Pasażerowie nie muszą się już obawiać spóźnień, które jeszcze kilka dni temu występowały często - mówi Łukasz Kurpiewski z PKP.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Służby kolejowe nie mają informacji o utrudnieniach w ruchu, a pociągi kursują już regularnie. Prognozy pogody również nie zapowiadają niepokojących zjawisk, które mogłyby przeszkodzić podróżnym w dotarciu do celu.

PKP - w związku z rozpoczynającymi się feriami - zorganizowało dodatkowe pociągi. Więcej składów skierowano na trasy prowadzące do najbardziej popularnych miejsc wypoczynku młodzieży, głównie w górskich miejscowościach.

Ferie zimowe od wczoraj rozpoczęły dzieci z województw: kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, świętokrzyskiego i wielkopolskiego. W następnych tygodniach ferie będą rozpoczynać kolejne województwa. Okres odpoczynku zimowego w szkołach zakończy się 28 lutego.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!