Kto powiedział, że nienaganny wygląd nie idzie w parze z oczytaniem? Modne panie, które w sobotę pojawiły się w salonie By o la la...! w Galerii Korona, udowodniły, że ten pogląd nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.Wydarzenie pod hasłem "Moda na książkę" miało na celu promocję czytelnictwa, a współorganizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Samsonowie, w gminie Zagnańsk.

- Chcemy pokazać, że kobieta kochająca książki, to osoba piękna i inteligentna, która dba o swój wygląd zewnętrzny, ale i o rozwój wewnętrzny. Dzisiejsza akcja ma nam pomóc w promowaniu czytelnictwa i walce ze stereotypami - mówiła Anna dyrektor biblioteki.

"Moda na książkę" to pierwsza z cyklu planowanych sesji promujących czytelnictwo. Kolejna, z udziałem Amazonek, odbędzie się w Ruinach Huty imienia Józefa w Samsonowie oraz przy Dębie Bartku.

Czytaj także

    Komentarze (3)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Kielczanin (gość)

    pozdrowienia dla Pani pielęgniarki z mojej przychodni. Szkoda,że tak rzadko biorę zastrzyki!