W piątek, 14 sierpnia, w Ostrowcu Świętokrzyskim, policja zatrzymała dwie oszustki, okradające starsze osoby w ich własnych mieszkaniach. W tym konkretnym przypadku dwie kobiety w wieku 48 i 39 lat, wykorzystując ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W piątek, 14 sierpnia, w Ostrowcu Świętokrzyskim, policja zatrzymała dwie oszustki, okradające starsze osoby w ich własnych mieszkaniach.

W tym konkretnym przypadku dwie kobiety w wieku 48 i 39 lat, wykorzystując inwalidztwo poszkodowanego 61-letniego mężczyzny, skradły z jego mieszkania 1000 zł w gotówce. Po zatrzymaniu bezwzględnych złodziejek udało się odzyskać tylko część pieniędzy. Kobiety zostały zatrzymane w miejscowym areszcie do wyjaśnienia i podjęcia decyzji prokuratury o ich dalszym losie.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!