W sobotę, 15 sierpnia, o godz. 23.15, kierowca samochodu "Opel Astra", jadąc ulicą Krakowską z Kielc w stronę Chęcin, najprawdopodobniej na skutek zbyt dużej prędkości, zjechał na lewą stronę jezdni i staranował uliczną ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
W sobotę, 15 sierpnia, o godz. 23.15, kierowca samochodu "Opel Astra", jadąc ulicą Krakowską z Kielc w stronę Chęcin, najprawdopodobniej na skutek zbyt dużej prędkości, zjechał na lewą stronę jezdni i staranował uliczną latarnię.

30-letni sprawca wypadku z urazem głowy został przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego przy Grunwaldzkiej i po opatrzeniu zwolniony. Jak się okazało podczas badania, miał on w organizmie niewielką ilość alkoholu - 0,10mg/l. Dochodzenie prowadzi WRD KMP Kielce.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!