Dziewięcioro młodych, utalentowanych projektantów zaprezentowało swoje kolekcje na wybiegu, który specjalnie dla nich stanął w Galerii Echo. Pokaz, który był wydarzeniem towarzyszącym Off Fashion, czyli Międzynarodowemu Konkursowi dla Projektantów i Entuzjastów Mody, odbył się w sobotę, 26 maja. Goście mieli szansę obejrzeć kilkadziesiąt sylwetek, ale też poznać autorów kolekcji i dowiedzieć się czegoś na temat projektantów i ich dzieł.Jako że wydarzenie odbyło się w Dzień Matki, a sam pokaz nazwano Viva la Mama!, nie mogło zabraknąć tematycznych akcentów. Pokaz otworzyły mamy w towarzystwie swoich pociech – modelki i modele nosili identyczne lub korespondujące ze sobą stylizacje. Autorką niecodziennego show była fotografka, Anna Łosak.

Następnie na wybiegu zaprezentowano kolekcje dziewięciorga projektantów: Jana Wójtowicza, Katarzyny Dworeckiej, Natalii Osełki, Karoliny Sańpruch, Urszuli Sepioło, Arkadiusza Podgórzaka, Tamary Miś, Patrycji Siwiec i Artura Steca.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!