Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach składa serdeczne podziękowania krwiodawcom za ich humanitarną postawę wobec osób potrzebujących. W dniach 15-16.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach składa serdeczne podziękowania krwiodawcom za ich humanitarną postawę wobec osób potrzebujących. W dniach 15-16.08 w czasie Międzynarodowego Turnieju Kielce Cup 2009 wspólnie z Fundacją Krewniacy zorganizowano akcję honorowego oddawania krwi. Krew oddało 42 krwiodawców, łącznie pobrano 19 litrów krwi.Jednocześnie Centrum Krwiodawstwa informuje, że akcja pobierania krwi prowadzona jest przy ul. Sienkiewicza (na mostku na Silnicy), w każdy czwartek w godzinach 10.30-13.30 (do końca sierpnia).

Wszystkie zdrowe osoby w wieku 18-65 lat legitymujące się dowodem osobistym, po spożyciu lekkostrawnego posiłku, które zechcą oddać krew mogą zgłaszać się do siedziby:

- Centrum Krwiodawstwa w Kielcach ul. Jagiellońska 66 w godz. 7.00-14.00, w każdą środę do 16.30.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!