Nowy herb i flaga Kielc. Akcja na rynku (WIDEO, zdjęcia)

KK

Kielce mają w końcu flagę i ujednolicony herb oraz insygnia władzy przewodniczącego Miasta i prezydenta Kielc. Podczas czwartkowej sesji radni jednogłośnie przyjęli uchwałę w tej sprawie.

Nowy herb po południu promował w czwartek na kieleckim Rynku przewodniczący Rady Miasta Kamil Suchański wraz z grupą radnych.

Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

24.02.2019, 17:15

Tragedia! Czy w komisji zasiadał Stevie Wonder i Ray Charles?

22.02.2019, 13:08

ślicności kapusta kumotsze , a gdzie ta flaga ? jakoś mi się nie widziało ...no ale .....herb Kielce i wspaniała promocja miasta przy pomocy dziur w jezdniach bo radni zamiast pilnować spraw dot życia miasta myślą o pierdołach które mogą śmiało poczekać a kierowcy klną bo znowu trzeba wydać kase na remonty podwozia....................

22.02.2019, 13:02

Gość
22.02.2019, 00:02
Po co ten nowy herb skoro mieliśmy herb. Ten nowy herb wygląda jak naszkicowane przez dziecko z przedszkola.

tak się składa, że nie mieliśmy herbu tylko logo, to co wszyscy podają za przykład "starego herbu" nim w żadnym wypadku nie było

22.02.2019, 08:26

Jacy radni taki herb.
Teraz RADOM ogłosić stolicą województwa i będzie OK

22.02.2019, 00:07

To nie był konkurs na logo miasta. Tylko poparta badaniami heraldycznym decyzja.

22.02.2019, 00:05

Oficjalnie nie mieliśmy herbu. Istniało wiele wersji choć jeden był najbardziej popularny. Komisja heraldyczna po badaniach zatwardziała ten który dziś zatwierdzono. Także to nie jest nowy herb.

22.02.2019, 00:02

Po co ten nowy herb skoro mieliśmy herb. Ten nowy herb wygląda jak naszkicowane przez dziecko z przedszkola.

21.02.2019, 23:24

Ciekawe ile będzie kosztować nas podatników wymiana tabliczek z nazwami ulic w których jest nieaktualny herb😂