Nocny wypadek w Kielcach. Autobus potrącił starszego pana

Około godziny 4.30 nocą z niedzieli na poniedziałek do wypadku doszło na skrzyżowaniu kieleckich ulic Wrzosowej i Popiełuszki. Jak ustalili policjanci, autobus miejski potrącił 80-letniego mężczyznę, który przechodził z lewej na prawą stronę ulicy. Starszy pan został przewieziony do szpitala.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!

ZOBACZ TAKŻE: FLESZ. Jedziesz na ferie? Niewiedza może Cię drogo kosztować

Źródło:vivi24

Wideo

saba

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

15.01.2019, 07:54

"Karol
14.01.2019, 13:08

Kierowcy autobusów to debile o jeżdżą jak chcą i na nikogo nie zwracają uwagi oni przecież są królami ulicy.powinnien dostać dożywocie to może by się nauczyli jeździć"

Chyba sobie pomyliłeś z tzw. kierowcami i kierowniczkami TKI, czekoladowy nosku.

14.01.2019, 17:09

''[Karol
14.01.2019, 13:08

Kierowcy autobusów to debile o jeżdżą jak chcą i na nikogo nie zwracają uwagi oni przecież są królami ulicy.powinnien dostać dożywocie to może by się nauczyli jeździć]''
Zapraszamy na ul. Jagiellońską 92. Są wolne miejsca pracy. Pojeździsz cioto to pogadamy, a nie będziesz siedział pod cycusiem i doił kasę

14.01.2019, 13:16

Poszkodowany może ubiegać się o odszkodowanie z oc sprawcy nawet jeśli było przyczynienie. Bezpłatna analiza sprawy

14.01.2019, 13:08

Kierowcy autobusów to debile o jeżdżą jak chcą i na nikogo nie zwracają uwagi oni przecież są królami ulicy.powinnien dostać dożywocie to może by się nauczyli jeździć

14.01.2019, 12:36

Czyli znowu alkohol?
SZOK!

14.01.2019, 12:08

Właśnie, czy kierowca był TRZEŹWY?
Brak tej informacji sugeruje, że winny jest kierowca autobusu, bo w Polsce alkohol to główna przyczyna wypadków, więc należy przyjąć, że był nietrzeźwy.

14.01.2019, 09:39

Zapomnieliście napisać kto był trzeżwy i kto miał czerwone, a kto zielone swiatlo.

14.01.2019, 09:31

A cos o karze dla sprawcy potracenia czlowieka na przejsciu to bedzie? Czy nie bylo zadnej kary? Pieszy w Polsce to gorsza rasa? Nie liczy sie? Potworny kraj.