Każdy uczestnik zajęć przed nagraniem otrzymał od lektorki Kamili Karczewskiej tekst z piosenką Każdy uczestnik zajęć przed nagraniem otrzymał od lektorki Kamili Karczewskiej tekst z piosenką

Każdy uczestnik zajęć przed nagraniem otrzymał od lektorki Kamili Karczewskiej tekst z piosenką. (© archiwum prywatne)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Inicjatorami zajęć było Funky English Studio Językowe, które w nauczaniu najmłodszych języka angielskiego stosuje metodę bezpodręcznikową, pełną muzyki i multimediów. Dzieci zamiast do książek sięgają po zupełnie inne, bardziej atrakcyjne dla nich formy przekazu i w ten sposób uczą się mówienia języka pełnymi zdaniami już od pierwszych zajęć.

Warsztaty w Centrum Muzyki Empire rozpoczęły się zwiedzaniem studia nagraniowego. Uczestnicy dowiedzieli się, jak będzie wyglądało nagranie, odbyli próbę wokalną pod okiem lektorki z Funky English Kamili Karczewskiej i Artura Wiśniewskiego z Centrum Muzyki Empire. Następnie dzieci przystąpiły do nagrań indywidualnych ze słuchawkami na uszach i profesjonalnymi mikrofonami przed sobą. W międzyczasie, dzieci czekające na swoją kolej brały udział w grach i zabawach w języku angielskim.W czasie nagrania odbyła się sesja zdjęciowa, która stanowiła wspaniałą pamiątkę z wydarzenia. Uczestnicy tradycyjnie otrzymali także dyplomy za udział w warsztatach oraz płyty, które mogli podarować bliskim lub zachować do swojej prywatnej kolekcji.

Wiadomości Kielce, Wydarzenia Kielce

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!