Na stacji paliw w Kielcach samochód uszkodził dystrybutor. Interweniowali strażacy

Michał NosalZaktualizowano 
Na stacji benzynowej w Kielcach kierowca odjechał nie odkładając wcześniej pistoletu do tankowania. Skończyło się zniszczeniem dystrybutora i interwencją strażaków.

Około godziny 13 w czwartek na stację paliw przy ulicy Warszawskiej w Kielcach podjechało audi na brytyjskich numerach rejestracyjnych.

- Kierowca zatankował auto, ale nie odłożył na miejsce pistoletu do tankowania. Potem poszedł zapłacić. Gdy wrócił, wsiadł do auta i odjechał wyrywając przy tym dystrybutor - opowiadał sierżant sztabowy Karol Macek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

- W wyniku uszkodzenia dystrybutora wyciekło nieco paliwa, jednak systemy zabezpieczające zadziałały prawidłowo. Paliwo, które wyciekło, strażacy pokryli pianą by zapobiec ewentualnemu zagrożeniu - tłumaczył młodszy brygadier Mariusz Góra, zastępca komendanta miejskiego kieleckiej straży pożarnej.

Gdy strażacy neutralizowali wyciek, policjanci zajmowali się poszukiwaniami kierowcy.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?

Wideo

Materiał oryginalny: Na stacji paliw w Kielcach samochód uszkodził dystrybutor. Interweniowali strażacy - Kielce Nasze Miasto

Komentarze 46

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
K
Kielczanin
2019-06-13T15:57:06 02:00, Obywatel:

Pojazd sprawcy odjechal z miejsca zdarzenia. A STRAZ MIEJSKA nie zareagowala na uszkodzenia, pozwolila odjechac sprawcy.... Po co ta straz jest w Kielcach? Dodzwonic sie to cud, zero pomocy i nawet tutaj plame dali-jak zwykle.... Porazka ta Straz miejska....

Dokladnie. Zlikwidowac ten syf. Tylko kase doic potrafia....

zgłoś
O
Obywatel

Pojazd sprawcy odjechal z miejsca zdarzenia. A STRAZ MIEJSKA nie zareagowala na uszkodzenia, pozwolila odjechac sprawcy.... Po co ta straz jest w Kielcach? Dodzwonic sie to cud, zero pomocy i nawet tutaj plame dali-jak zwykle.... Porazka ta Straz miejska....

zgłoś
G
Gość
2019-06-08T12:29:37 02:00, Gf:

Tki i wszystko jasne, buraki na osłach po polu jeździć a nie samochody tankować

Miastowy Pan się odezwał, a jak gorąco to się z miasta ucieka.. zakaz handlu w niedzielę to na zakupy na wieś... szkoda mi Ciebie " Panie Miastowy" .

zgłoś
G
Gość
2019-06-08T15:25:54 02:00, CK:

TKI i wszystko jasne.

Inteligent TK się odezwał!

zgłoś
E
Echo dna
2019-06-08T13:45:22 02:00, Lol:

Od kiedy TKI jest tablica z UK.... Z kierownica po drugiej stronie.... Dzizas autor artykulu ma problem ze wzrokiem

A może dla autora rejestracja TKI to już tereny Wielkiej Brytanii :D

zgłoś
C
CK

TKI i wszystko jasne.

zgłoś
T
Tru
2019-06-07T16:42:15 02:00, JeffreyLebowski:

Osoby kierujące radiowozem straży miejskiej powinny zostać zwolnione z pracy. Facet na ich oczach ogarniał uszkodzenia samochodu po czym sobie spokojnie odjeżdża a oni qrwa nic? Żałosne.

Dlatego wyj.... ich w piz... Strazakow miejskich nierobow smierdzacych z moich podatkow zyjacych

zgłoś
L
Lol

Od kiedy TKI jest tablica z UK.... Z kierownica po drugiej stronie.... Dzizas autor artykulu ma problem ze wzrokiem

zgłoś
W
Wtf?

Jest film na którym widać rejestracje TKI a echo dna wciska że to brytyjskie rejestracje. Niedługo będą nam wciskać że to biała alfa jest a nie audi.

Trzeba przestać tu zaglądać bo poziom żenady tych co tu piszą sięgnął zenitu.

zgłoś
G
Gf

Tki i wszystko jasne, buraki na osłach po polu jeździć a nie samochody tankować

zgłoś
G
Gość
2019-06-07T22:18:01 02:00, Antypis:

Pewnie zwolennik PIS-u

kurna jaki z ciebie matoł musi byc zeby na wet tutaj pisac o polityce. typowy powski pomiot jest typowy

zgłoś
A
Antypis

Pewnie zwolennik PIS-u

zgłoś
G
Gość
Po chodzie kierowcy widać, że to jakiś dziwny przypadek, aż dziwne iż ktoś takiemu przypadkowi wydaje prawo jazdo.
zgłoś
G
Gość

Dzikusy.

zgłoś
b
bb
2019-06-06T16:42:28 02:00, Maciek z Krakowa:

Jedno pytanie... Jak zaplacił za paliwo, skoro wąz nie byl odłozony? Obsluga kas tego nie zauwazyla na komputerze?

2019-06-06T19:22:55 02:00, Gość:

Na stacja Orlenu, nie ma możliwości zapłaty gdy wąż jest nie odłożony, lub źle odłożony, czego sam doświadczyłem. Widać że jest to nowa stacja, czyżby zawiodły wszystkie systemy bezpieczeństwa?!

2019-06-06T21:07:51 02:00, dvb:

Na tej stacji jest tak samo, pewnie chciał odjechać nie płacąc.

Dokładnie nie zapłacisz jak nie odłożysz tej wtyczki.

zgłoś
Dodaj ogłoszenie