Mundial 2018. Kot Bonzo z Kielc wskazał wynik meczu Polska-Senegal! (WIDEO)

We wtorek, 19 czerwca, w pierwszym meczu Mundialu 2018 Polska grała z Senegalem.

Wynik pojedynku wytypował kot Bonzo z Kielc. Niestety prognoza sympatycznego kocura nie jest dla naszej kadry optymistyczna - wskazał zdecydowanie na Senegal. Tak pisaliśmy kilka godzin przed starciem z drużyną z Afryki.

Jak się okazało, Bonzo, trafnie wskazał wyniki jaki padł na stadionie w Moskwie.

Polska przegrała z Senegalem 1:2.

Czy jesteś Mundialowym specem? Co wiesz o Mistrzostwach Świata w piłce nożnej? [QUIZ]

Wideo

mk

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

22.06.2018, 16:51

Już można! Facebook dodał możliwość zobaczenia kto oglądał nasz profil na facebooku! Sprawdź kto przegląda Twój profil! :D
facebook-podgladacz.tujest.pl

22.06.2018, 11:46

twoi cieszyli się, że wygrała Rosja...

20.06.2018, 13:46

TVN Pewnie sie cieszi i WSI 24?

20.06.2018, 13:08

Uklęknęła jeśli już, a wstyd to brak znajomości języka polskiego...

20.06.2018, 10:32

Ba!!!!!!!!!!!! Moja PCHŁA SZAHRAJKA szepnęła mi do ucha że będzie 2 : 1 i bramkę strzeli Cionek tylko nie powiedziała że do bramki polskiej i pomoże Senegalowi!

20.06.2018, 08:03

Kocham takie imprezy.... kurs na Senegal 3,45 i poszło ostro.... 3,5 tysiąca na jednym meczu.

20.06.2018, 07:57

Husaria uklękła przed Murzynami, ale wstyd!!!

19.06.2018, 21:59

Ku***a czy nw tym kraju to same debi...le się rodezą????????????????????
A mój wacek po przebudzeniu był na lewo i wskazał że palanty przegrają

19.06.2018, 21:42

KOT MĄDRZEJSZY od tych wszystkich wierzących w REPREZENTACJĘ DZIENNIKARZY TVP teleexpress WYGRAJĄ

19.06.2018, 19:55

E tam jeszcze baty z Kolumbia i juz wakacje!!!

19.06.2018, 19:23

Chyba Cionka ten sierściuch.

19.06.2018, 18:59

Dawaj kotku następny mecz ! Losuj !

19.06.2018, 18:44

Mówiłem sprzedać Koronę Senegalczykom to nie. A mogli grać w Mundialu