Krzysztof Adamczyk (z prawej) i członek stowarzyszenia Czas na Kielce Waldemar Rogala zapraszają mieszkańców Białogonu na niedzielne spotkanie

Krzysztof Adamczyk (z prawej) i członek stowarzyszenia Czas na Kielce Waldemar Rogala zapraszają mieszkańców Białogonu na niedzielne spotkanie. (© Mateusz Kołodziej)

Otwarte spotkanie z mieszkańcami kieleckiej dzielnicy Białogon organizuje w najbliższą niedzielę wiceprzewodniczący Rady Miasta Kielce, Krzysztof Adamczyk i stowarzyszenie Czas na Kielce, którego jest prezesem.

Miejscem spotkania będzie Dom Harcerza w Białogonie. Początek w niedzielę o godzinie 13. – Chcemy porozmawiać na temat tego, co dręczy mieszkańców, jakie mają problemy i jak te problemy rozwiązać. Naszym celem jako stowarzyszenia jest właśnie rozmowa z ludźmi. Ja jako radny, po wysłuchaniu mieszkańców, będę starał się wykorzystać wszystkie możliwe drogi, żeby te problemy rozwiązać – mówi Krzysztof Adamczyk.

Niedzielne spotkanie z mieszkańcami Białogonu nie będzie ostatnim, jakie zorganizuje stowarzyszenie Czas na Kielce. W kolejnych dniach jego członkowie planują odwiedzić kolejne dzielnice.

/MAT/

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mieszkaniec Białogonu (gość)

Czas Na Kielce to jedyna formacja która chce cos zrobić dla Kielc. Myślę, że konsultacje z mieszkańcami dużo pomogą każdemu z nas. Wszystko zależy tylko od mieszkańców, czyli ich obecności na konsultacjach i zabierania głosu. Pozdrawiam