Soliści operowi, obdarzeni wspaniałymi głosami wystąpią podczas Koncertu Wiedeńskiego, który odbędzie się w piątek, 29 stycznia.

Solistom towarzyszyć będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Zabrzmią największe przeboje

Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.

Zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek, takich jak „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy miedzy innymi walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milczą, dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch-Tratsch”.

Koncert jak w stolicy Austrii

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Koncert Wiedeński, Sala Koncertowa Wojewódzkiego Domu Kultury, piątek, 29 stycznia, godzina 19.

Bilety w cenie 55 złotych do nabycia w kasie Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach (ulica Ściegiennego). Rezerwacje pod numerem telefonu: 41-365-51-44, grupowe: 504-091-909. Bilety do kupienia także online: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w sieciach dużych sklepów: Empik, Media Markt i Media Expert.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!