Kilkadziesiąt włączonych klaksonów i blokada w centrum Kielc. Przeciw czemu ten protest taksówkarzy?

kwZaktualizowano 
Kieleccy taksówkarze zjechali we wtorkowe południe na kilka minut na skrzyżowanie alei IX Wieków Kielc, Nowego Światu i ulicy Pelca. Włączyli klaksony i na kilka minut zablokowali ruch w tym miejscu.

Akcja była formą protestu środowiska taksówkarskiego przeciw nieuczciwej konkurencji. Ten problem widocznych jest przede wszystkich w dużych miastach - Warszawa, Kraków, Poznań, ale kieleccy taksówkarze w ten sposób solidaryzowali się ze swoimi kolegami.

ZOBACZ TAKŻE

Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.06 22:08:20

Chciałbym się jutro rano obudzić i nie spotkać już na drodze żadnej złotówy, Vive le Uber!!

2019.04.03 22:53:22

Niech ktoś weźmie pod uwagę że oni kalkulują powrót na swój postój

2019.04.03 22:14:17

W małych miastach jeżdżą np. Wołomin to z pewnością każdym innym miastem Uber będzie zainteresowany !!!

2019.04.03 17:54:57

@Misiek Uber moze nie ale Taxifa czyt Bolt wchodzi teraz do CK

2019.04.03 16:56:07

Widzę, że wypowiada się tutaj kilku ludzi z wnętrza branży. Może więc spróbują mi wytłumaczyć czemu w Kielcach przewozy taksówką są droższe niż w Krakowie, Lublinie czy Rzeszowie? Koszty w Kielcach są większe czy co? Paliwo i leasing droższy? I dlaczego właściwie wszystkie taksówki mają niemal identyczne ceny? Brzydko to wygląda.

2019.04.03 11:28:29

Taksiarze to patologia. Cwaniaczki pierodlone. Sram na was złotówy.

2019.04.03 09:13:17

Widzę, że złotówy przyjechały do komentarzy.

ON napisał, że 30zł za 5km to dużo, a ci już wyjeżdżają z 7zł za 5km, 3zł za 2km... ja płaciłem 50zł (oczywiście bez taksometru, bo się hehehe, nie opłaci) za 9km. A jeszcze ile marudzenia usłyszałem, bo myślał, że to na początku a on musi jechać dalej. Od tej pory nie korzystałem z usług taxi - wolę zapłacić komukolwiek aby mnie zawiózł. Jest taniej i zdecydowanie mniej marudzenia.

2019.04.03 00:52:36

Monika a kto w tym przypadku jest klientem. Hehehe. Pks i tyle

2019.04.03 00:50:28

Olek. A Ty bys pojechał 5 km za 7 zł. Odpowiedz. I podaj nr tel to bede po Ciebie dzwonił

2019.04.03 00:44:15

Olek. To ja Ci dam 3 zł i zawiez mnie codzien do pracy mam niecałe 2 km. Co Ty na to. I wez kur....a jeszcze zus zapłac paliwo i ubezpieczenie poje...e. człowieku a gdzie dojazd co Ty wiesz o życiu, gdzie pracujesz. Poczytaj troche jakie koszta są na taxi. Nie chcesz zeby Cie oszukiwali powiedz zeby taksometr włączył. To jest badane przez miasto a za przestawienie jest w ch...j kary więc sie chyba nie opłaca. A taryfy znasz???? W weekend, nocna. Druga strefa? Nic o tym nie wiesz a pier....sz człowieku nikt za darmo nie będzie jeździł, nie chcesz nie dzwon nie jeździ weź mpk bogaczu je...y a nie podnietka przed kolegami kolezankami ze Ciebie stac bidoku

2019.04.02 23:48:17

Dla wszystkich którzy się tak „podjarali”. Uber nigdy (przyjemniej tak mi się zdaje) NIE wejdzie do „miasta” zwanego Kielce. Miasto jest za małe i raczej nie będzie sensu wprowadzać taka formę przewozu

2019.04.02 23:16:44

Dobrze powiedziane Stary Beret bravo dla Ciebie.

2019.04.02 22:42:43

Taksowkarz i handlarz najgorsi klijenci

2019.04.02 22:41:20

Taxsiaz emeryt i jeszcze mu malo siedz na dupie przed telewizorem

2019.04.02 22:39:44

Zlotowa i handlarz najgorsze gowno

2019.04.02 22:19:52

Proszę każdego "protestującego" i "poszkodowanego przez nieuczciwą konkurencję" taksówkarza, żeby pochwalił się na jakich zasadach się rozlicza i ile podatku dochodowego zapłacił w ubiegłym roku. Czy aby nie na ryczałcie? Pochwalcie się ile to jest?

2019.04.02 22:02:28

Złotówy , chamscy kierowcy , wymauszacze pierszeństwa o co walczycie??? Uber niech wejdzie do kielc i przerwie mafie stojaca na ulicach centrum a pod dworcem wjezdzajaca na stanowiska dla busow i autobusow i w chamski sposob olewacie pasazrow busow ktorzy musza slalom gigant uprawiac miedzy taxi by wejsc do busa ktory zawozi ich o 40 do 100 km do domu .

2019.04.02 21:47:41

Nigdy się nie udzielam w komentarzach ale ciężko nie odnieść się do wiadomości StaregoBereta. Tyle chamstwa wylewającego się jednej wiadomości dawno nie czytałem. Przykład z "wsiokami" że Strawczyna wiele mówi o tej grupie zawodowej. Pogardliwe splunięcie na kurs za 50 zł. 50 zł za 30-40 minut pracy. Odliczając wache zostaje 30 zł na miękko. Licząc że pan taxiarz miałby ciagle tylko takich "wsiokow" to za dniówkę zostaje 240 zl. Wiem sa koszty i inne ale możemy sobie uświadomić do czego przyzwyczaili się panowie taxiarze. 5 minutowy kurs spod rynku na ślichy za 30 zł i przerwa albo następny do golenia. Tak to można. Po co konkurencja. A opisywanie chamskich klientów nawet szkoda komentować. Wszędzie się tacy trafiają. Natomiast terroryzowanie innych blokowaniem drogi to już inna para kaloszy. Mandaciki powinny się sypać że hej. Pozdrawiam.

2019.04.02 21:19:55

Pieprzone cierpy uber wjedzie do Kielc to wam utrze nosa sami będziecie ściągać aplikacje ubera zasrane nieroby i wymuszacze pierwszeństwa.

2019.04.02 21:18:53

Magiczny pogromca taxi ... śmierdzielu spod Kielc, zrozum, że najpierw wypadałoby się nauczyć poprawnie pisać, a dopiero później otwierać ryja. Może masz jakieś uprzedzenia, bo zostałeś poczęty w śmierdzącej taksówce, ale nie obarczaj z to wszystkich.

2019.04.02 20:31:13

Jelopie nie szkolnony z taxi pokaż mi chociaż jednego taxiaza z wykształceniem wyższym w Kielcach a w nogrode wysprzatam ci ta śmierdzaca 15 letnia taxowke nawet aut pożądanych nie uwidzisz w tej kieleckiej dziurze. P. S Urodzony Kielczanin.

2019.04.02 20:30:34

Nom czasami słabo to wygląda... Ostatnio nie miałem jak podrzucic dziewczyny na rehabilitację to z zagorskiej prawie przy zrodlowej do ulicy Kościuszki to jest może z 1km może z 1,5km zapłaciła 15 zł.

2019.04.02 20:04:07

A ja się pytam gdzie policja i Straż Miejska jest jak ta mafia urządza sobie parking na ulicy Sienkiewicza róg Paderewskiego. Kamer 5 pod balkonem na rogu a nigdy,nigdy żadnej reakcji.

2019.04.02 19:47:08

Januszom się w dupach zagotowało.

2019.04.02 19:38:54

Jechałem ostatnio. 14 zł ze ślichowic I do dawnej przychodni ISKRY na ul. Karczówkowskiej to jednak dużo...