Kielce. W sobotę, 15 sierpnia, przed godz. 17.00, przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Jesionowej znów doszło do wypadku. Tym razem sprawcą był kierowca motocykla "Honda", 27-letni kielczanin, który wymusił ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kielce. W sobotę, 15 sierpnia, przed godz. 17.00, przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Jesionowej znów doszło do wypadku. Tym razem sprawcą był kierowca motocykla "Honda", 27-letni kielczanin, który wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w "Fiata Uno", prowadzonego przez 21-letnią mieszkankę Radoszyc, wjeżdżającą na skrzyżowanie przy zielonym świetle.

Motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego, poszkodowana kobieta nie odniosła na szczęście większych urazów. Postępowanie prowadzi Wydział Ruchu Drogowego kieleckiej policji.

Przypomnieć należy, że ulice Warszawska i Jesionowa to codzienny tor rajdowy dla pędzących motocyklistów, którzy dzień w dzień urządzają sobie wyścigi wśród normalnych użytkowników dróg. To niebezpieczna zabawa i czas najwyższy, aby władze zwróciły na to uwagę.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!