Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dom Kultury Zameczek po raz VII organizuje Konkurs Skeczu Kabaretowego “Skecz na Scenę” im. Andrzeja Kaczmarka skierowany do młodych artystów i grup kabaretowych z regionu świętokrzyskiego.

Już w najbliższą środę, 17 listopada, o godzinie 17.00 na scenie DK Zameczek, ul. Słowackiego 23, zaprezentują się zarówno kabarety młode, debiutujące, jak i te z pewnym bagażem scenicznych doświadczeń, wszystkie rywalizować będą w eliminacjach. Najlepsze z nich zostaną zaproszone do finału, który odbędzie się 8 grudnia w Kinie Moskwa, gwiazdą finału będzie Kabaret Młodych Panów, imprezę poprowadzi 1/2 kabaretu PUK z Krakowa.

Patronat honorowy nad VII Konkursem Skeczu Kabaretowego “Skecz na Scenę” objęli: Prezydent Miasta Kielce, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Wojewoda Świętokrzyski.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: