Drugiego dnia Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach publiczność w amfiteatrze Kadzielnia bawiła się przy polskich i zagranicznych przebojach muzyki dance. Wystąpili Kate Ryan, Gromee & Lukas Meijer, Oceana, In-grid, Velvet, Shaun Baker, Papa D., Arash, Mohombi, Stachursky oraz Marlena Drozdowska & Grzegorz Wilk.Festiwal Muzyki Tanecznej w Kielcach. Zdjęcia widowni [SOBOTA]

Do tańca porwały takie hity jak "Ella Elle L'a", "Voyage Voyage" Kate Ryan, "Endless Summer" oraz "Cry" Oceany, czy "V.I.P" i "Give" Shauna Bakera. Nie brakowało też polskich piosenek, które królowały przez lata w listach przebojów. Stachursky wraz z całą Kadzielnią zaśpiewał swój popularny "Typ niepokorny" oraz nową piosenkę "Szampan i truskawki". "Nasz Disneyland" nagrodzony w Opolu 30 lat temu przypomniał z kolei Papa D, śpiewając o "Mona Lisie".

Wszystkich wykonawców zapowiadał Marek Sierocki, ceniony dziennikarz muzyczny. Wraz z nim koncert poprowadzili Ida Nowakowska i pochodzący ze Skarżyska Mateusz Szymkowiak.

Jacek Kurski, prezes TVP na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach. Kto jeszcze? [ZDJĘCIA]

Festiwal Muyzki Tanecznej w Kielcach - dzień pierwszy [WIDEO, ZDJĘCIA]

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!