Dziecko zniknęło z placu zabaw w Kielcach. Co się stało?

RedakcjaZaktualizowano 
123RF
Dramatycznie brzmiące wezwane dostali w poniedziałkowe popołudnie kieleccy policjanci. Na osiedlu Świętokrzyskim zaginęło dziecko.

- 44-latka była na placu zabaw ze swym 4-letnim synkiem. Z naszych ustaleń wynika, że kiedy kobieta na chwilę spuściła dziecko z oka, by naprawić jego rowerek, chłopiec zniknął - opowiada sierżant sztabowy Damian Janus z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach.

Kobieta zaczęła szukać dziecka, zadzwoniła też po pomoc do policjantów.

- Dziesięć minut po tym, jak wpłynęło zgłoszenie, 4-latek został odnaleziony sto metrów od placu zabaw. Zabrała się już przy nim grupka przechodniów - opowiadał Damian Janus.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Najpiękniejsze polskie cheerleaderki. Zdjęcia

ZOBACZ TAKŻE: Kilkaset złotych w kieszeni, ale musisz to wiedzieć

Źródło: vivi24

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

2019.04.10 12:04:16

no i co się stało? niedokończony artykuł!

2019.04.10 11:23:32

500 plus eh ja przy trasie prostytuujać sie mam type w niecałą godzinę.Dziś promocja zapraszam

2019.04.10 11:22:22

Poszedł po browara pewnie albo zapalalić papieroska za rogiem

2019.04.10 09:16:58

oj tam oj tam - jak się pisze za pieniądze w gazecie, to wypada pisać poprawnie. To nie głupawe forum na Facebooku, gdzie analfabeci godzinami rajcują.

2019.04.10 09:15:48

No i co się stało? Bo tego nie wyjaśniliście.

2019.04.10 00:49:57

Może stwierdziła że 500 bardziej jej się opłaca na krowę niż na dziecko.

2019.04.09 20:53:35

Matki są nieodpowiedzialne maleństwa się pilnuje jak oka w głowie rower można kupić a życie dziecka jest bezcenne

2019.04.09 18:58:01

Oj tam, oj tam. Gdy się czyta, to wszyscy idealni i sami poloniści po 8 klasach.

2019.04.09 17:37:39

Matka poszla zaprowadzic rowerek do domu bez 4 latka nie to juz przesada ja swojego syna co ma 8 lat nie zostawiłabym a ta matka zostawila 4 latka samego bez opieki wcale sie nie dziwie ze dziecko wyszlo poza plac zabaw troche rozumu kobieto .

2019.04.09 17:09:27

Nie macie o czym pisać tylko o takich bzdurach bez sensu?wielka afera.

2019.04.09 16:43:53

Matka nie naprawiała roweru tylko poszła zanieść go do domu . Dziecko nie chciało iść z nią do domu to poszła sama. Po chwili wróciła i dziecka nie było

2019.04.09 15:39:50

No bo ojciec zabrał brzydąca a po 100 metrach kapnął się że to nie jego. Tak było

2019.04.09 15:29:03

I za co chcą ci nauczyciele podwyżek? Ja bym im jeszcze zabrał , za co? Wystarczy poczytać artykuły , jakie byki robią autorzy tych wiadomości

2019.04.09 15:06:10

ech te matki, nawet dzieci nie potrafią przypilnować

2019.04.09 14:37:10

A szpital jest W Czarnowie, czy NA Czarnowie? W zastosujemy w zwrotach takich jak "W województwie świętokrzyskim" (w odniesieniu do obszaru administracyjnego, tu stosujemy małą literę) lub "W Świętokrzyskiem" (w odniesieniu do regionu, tu stosujemy dużą literę).



Grupa oczywiście się zebrała. Nie wiadomo czy czegoś przy okazji nie zabrała.

2019.04.09 14:20:25

Najwazniesze ze sie szybo odnalazlo cale i zdrowe.

2019.04.09 14:06:31

Zabrała się grupa czy zebrała się grupa?

2019.04.09 13:20:01

"echodnianieznaortografii" - nie NA tylko W osiedlu Świętokrzyskie.

2019.04.09 12:45:49

I co, przechodnie tak dobie stali w grupie i się gapili na dziecko? łał, fascynujące....

2019.04.09 12:11:39

Dziecko sobie odbiegło od matki i w gazecie o tym piszą... ciekawszych tematów juz nie ma?

2019.04.09 12:07:33

Dziecko po 35 roku życia ? Nie dziękuję !

2019.04.09 11:43:28

Chyba NA osiedlu Świętokrzyskim.