Dramatyczny wypadek na ulicy Krakowskiej w Kielcach. Kobieta nie żyje. Dwie osoby ranne

alpZaktualizowano 
Dramatyczny wypadek na ulicy Krakowskiej w Kielcach. W poniedziałek po godzinie 11 zderzyły się chevrolet corvette i volkswagen golf - trzy osoby zostały ranne, jedna z nich była reanimowana. Niestety reanimacja się nie powiodła. 55- pasażerka golfa zmarła.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że chevrolet corvette prowadzony przez 37-letnią kobietę jechał od strony Nowin. Z przeciwnego kierunku od centrum Kielc jechał volkswagen golf. Prowadzący go 61-letni mężczyzna skręcił w lewo w kierunku niestrzeżonego przejazdu kolejowego prowadzącego do ulicy Za Torem i prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo. Doszło do zderzenia.

Trzy osoby zostały ranne, jedna była reanimowana - to 55-letnia pasażerka volkswagena golfa, która była zakleszczona w blachach auta i strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Niestety, życia kobiety nie udało się uratować.

Do szpitala trafili też kierowca volkswagena golfa i prowadząca chevroleta corvette.

W pierwszej chwili po wypadku, przed przyjazdem wszystkich służb, pomocy poszkodowanym udzielali strażak ochotnik z Piekoszowa Wojciech Kozieł i ratownik medyczny, którzy przypadkowo znaleźli się na miejscu zaraz po zdarzeniu.

W związku z wypadkiem na ulicy Krakowskiej, na jezdni od strony Nowin były utrudnienia.


POLECAMY RÓWNIEŻ:

Kontrolki w samochodzie. Co znaczą?

Wideo

Materiał oryginalny: Dramatyczny wypadek na ulicy Krakowskiej w Kielcach. Kobieta nie żyje. Dwie osoby ranne - Kielce Nasze Miasto

Komentarze 192

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
A
Adam

Wracaj do zdrowia Agnieszka

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T21:03:56 02:00, Przyjaciel z Bocheńca:

Radziu pierdol frajerów i tych co Ci zazdroszczà. Jesteś super gość i bardzo ci współczuję. Dla was też jest to duża tragedia tak jak dla poszkodowanych.

2019-06-12T22:20:06 02:00, Sąsiadka:

Zgadzam się z tobą

2019-06-12T23:29:49 02:00, Gość:

Pani sąsiadko nieładnie tak publicznie opowiadać o preferencjach Radzia.Wszak frajerzy są rodzaju męskiego.Gdyby jego przyjaciel z Bolmina napisał ,,Radziu pierdol frajerki,,to by oznaczało ,że Radziu jest hetero.A tak obydwoje napisaliście wyraźnie żeby ,,pierdolił frajerów,,czyli zachowaliście się jak typowi homofobi .Dlaczego zachowaliście sie tak niedyskretnie obnażając preferencje Radzia?Nieładnie.

Radzio kocha wszystko co sie rusza i na drzewo.....

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T21:03:56 02:00, Przyjaciel z Bocheńca:

Radziu pierdol frajerów i tych co Ci zazdroszczà. Jesteś super gość i bardzo ci współczuję. Dla was też jest to duża tragedia tak jak dla poszkodowanych.

2019-06-12T22:20:06 02:00, Sąsiadka:

Zgadzam się z tobą

Pani sąsiadko nieładnie tak publicznie opowiadać o preferencjach Radzia.Wszak frajerzy są rodzaju męskiego.Gdyby jego przyjaciel z Bolmina napisał ,,Radziu pierdol frajerki,,to by oznaczało ,że Radziu jest hetero.A tak obydwoje napisaliście wyraźnie żeby ,,pierdolił frajerów,,czyli zachowaliście się jak typowi homofobi .Dlaczego zachowaliście sie tak niedyskretnie obnażając preferencje Radzia?Nieładnie.

zgłoś
S
Sąsiadka
2019-06-11T21:03:56 02:00, Przyjaciel z Bocheńca:

Radziu pierdol frajerów i tych co Ci zazdroszczà. Jesteś super gość i bardzo ci współczuję. Dla was też jest to duża tragedia tak jak dla poszkodowanych.

Zgadzam się z tobą

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T12:37:43 02:00, KAROL.O:

Zdajecie sobię sprawę że taka Corvetta jest prawie całą z tworzywa wykonana,kompozyt, maska włókno węglowe,jak by to auto hamowało z większą prędkością niż 50,na dohamowaniu to by całego przodu w corvettcie nie było.Kobieta z Golfa zgineła bo to stary przegnity na amen golf3,nawet fabrycznie nowe golfy3 miały słabe oceny w testach zderzeniowych w bok auta,a co dopiero jakiś stary spruchnuały golf.Tyle z mojej strony jeśli chodzi o zniszczenia powstałe w obydwu autach.Jeśli ktoś nie wierzy że Vetta jest całą z kompozytów i włókien węglowych odsyłam do Wikipedi.

2019-06-12T13:10:52 02:00, Gość:

Prawda

Taka prawda jak 2x2= 5

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T12:37:43 02:00, KAROL.O:

Zdajecie sobię sprawę że taka Corvetta jest prawie całą z tworzywa wykonana,kompozyt, maska włókno węglowe,jak by to auto hamowało z większą prędkością niż 50,na dohamowaniu to by całego przodu w corvettcie nie było.Kobieta z Golfa zgineła bo to stary przegnity na amen golf3,nawet fabrycznie nowe golfy3 miały słabe oceny w testach zderzeniowych w bok auta,a co dopiero jakiś stary spruchnuały golf.Tyle z mojej strony jeśli chodzi o zniszczenia powstałe w obydwu autach.Jeśli ktoś nie wierzy że Vetta jest całą z kompozytów i włókien węglowych odsyłam do Wikipedi.

Widzę kolejny ,,geniusz,, z okolic Jędrzejowa u ha ha ha .

... Włókno węglowe jest materiałem niezwykle sztywnym o module Younga na poziomie 240 Gpa. Im większa wartość modułu Younga tym sztywniejszy materiał. Włókno węglowe „wysokiego modułu” (o podwyższonej wytrzymałości) posiada wartość modułu Younga na poziomie 500-1 000 GPa. Dla porównania, wartość modułu Younga dla stali wynosi około 200 GPa...

WYTRZYMAŁOŚĆ PRZEWYŻSZA STAL.

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T12:37:43 02:00, KAROL.O:

Zdajecie sobię sprawę że taka Corvetta jest prawie całą z tworzywa wykonana,kompozyt, maska włókno węglowe,jak by to auto hamowało z większą prędkością niż 50,na dohamowaniu to by całego przodu w corvettcie nie było.Kobieta z Golfa zgineła bo to stary przegnity na amen golf3,nawet fabrycznie nowe golfy3 miały słabe oceny w testach zderzeniowych w bok auta,a co dopiero jakiś stary spruchnuały golf.Tyle z mojej strony jeśli chodzi o zniszczenia powstałe w obydwu autach.Jeśli ktoś nie wierzy że Vetta jest całą z kompozytów i włókien węglowych odsyłam do Wikipedi.

Co ty pieprzysz u ha ha ha ha .No niesamowite.Uśmiałem się jak norka.

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T21:03:56 02:00, Przyjaciel z Bocheńca:

Radziu pierdol frajerów i tych co Ci zazdroszczà. Jesteś super gość i bardzo ci współczuję. Dla was też jest to duża tragedia tak jak dla poszkodowanych.

2019-06-11T21:50:00 02:00, Gość:

..Radziu pierdol frajerów..Ale język.Znacie to towarzystwo?To jactś kryminaliści??

2019-06-12T16:19:40 02:00, Młoda:

Tak groźna mafia!! Lepiej uważaj Co piszesz!!!

Mafia nie ale prymitywy to już tak.

zgłoś
M
Młoda
2019-06-11T21:03:56 02:00, Przyjaciel z Bocheńca:

Radziu pierdol frajerów i tych co Ci zazdroszczà. Jesteś super gość i bardzo ci współczuję. Dla was też jest to duża tragedia tak jak dla poszkodowanych.

2019-06-11T21:50:00 02:00, Gość:

..Radziu pierdol frajerów..Ale język.Znacie to towarzystwo?To jactś kryminaliści??

Tak groźna mafia!! Lepiej uważaj Co piszesz!!!

zgłoś
G
Gość
2019-06-12T12:37:43 02:00, KAROL.O:

Zdajecie sobię sprawę że taka Corvetta jest prawie całą z tworzywa wykonana,kompozyt, maska włókno węglowe,jak by to auto hamowało z większą prędkością niż 50,na dohamowaniu to by całego przodu w corvettcie nie było.Kobieta z Golfa zgineła bo to stary przegnity na amen golf3,nawet fabrycznie nowe golfy3 miały słabe oceny w testach zderzeniowych w bok auta,a co dopiero jakiś stary spruchnuały golf.Tyle z mojej strony jeśli chodzi o zniszczenia powstałe w obydwu autach.Jeśli ktoś nie wierzy że Vetta jest całą z kompozytów i włókien węglowych odsyłam do Wikipedi.

Prawda

zgłoś
K
KAROL.O

Zdajecie sobię sprawę że taka Corvetta jest prawie całą z tworzywa wykonana,kompozyt, maska włókno węglowe,jak by to auto hamowało z większą prędkością niż 50,na dohamowaniu to by całego przodu w corvettcie nie było.Kobieta z Golfa zgineła bo to stary przegnity na amen golf3,nawet fabrycznie nowe golfy3 miały słabe oceny w testach zderzeniowych w bok auta,a co dopiero jakiś stary spruchnuały golf.Tyle z mojej strony jeśli chodzi o zniszczenia powstałe w obydwu autach.Jeśli ktoś nie wierzy że Vetta jest całą z kompozytów i włókien węglowych odsyłam do Wikipedi.

zgłoś
P
Pomoc po wypadkach

Rodzinę tragicznie zmarłej kobiety proszę o kontakt 504-387-549

zgłoś
G
Gość
2019-06-11T12:13:20 02:00, Andrzej:

Nie jestem z Kielc, jakie jest ograniczenie prędkości na ul. Krakowskiej? Patrząc na zniszczenia Golfa można wnioskować, że prędkość Chevroleta Corvette nie była mała.

Jak nie znasz miejsca wypadku nie przypuszczaj i nie komentuj. Widziałem, samochody wylądowały w rowie dosłownie 5 metrów od miejcsca zderzenia. Gdyby jechała szybko byłyby na następnym skrzyżowaniu.

zgłoś
G
Gość
2019-06-10T22:43:43 02:00, Adas:

Baranie łby!!! bo inaczej nie można was nazwać. Jakie hamowanie... byliście widzieliście... a jeżeli golf wyskoczył prosto przed maskę corvetty ? Gdyby prędkość była zawrotna auta napewno nie znajdowały by się 3 metry od miejsca zdarzenia, nie bronię tu nikogo ale jestem przekonany ze prędkość była odpowiednia

2019-06-12T00:50:11 02:00, Gość:

Odpowiednia jak przyłozylem Cl 600 w corse Przy 130 były mniejsze zniszenia a auto ważyło ponad 2 tony. Podejrzewam że prędkość była coś koło 150 km i to już po hamowaniu. Ja uważam że kierująca corvette znacząco się przyczyniła do wypadku. Przy 150 km/h pojazd porusza się 25m/s jeśli kierujący golfem zaczął manewr tylko 10 sec. wcześniej pojazd przemiescil się o 250 m. można tutaj mówić że kierujący golfem mógł błędnie ocenić odległość przez to że kierująca corvette jechała z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.

Odrazu 300 km/h miała ...Kolego popatrz na wagę corvetty i dodaj sobie fakt ze golf był przecinamy przez strażaków

zgłoś
G
Gość
2019-06-10T22:43:43 02:00, Adas:

Baranie łby!!! bo inaczej nie można was nazwać. Jakie hamowanie... byliście widzieliście... a jeżeli golf wyskoczył prosto przed maskę corvetty ? Gdyby prędkość była zawrotna auta napewno nie znajdowały by się 3 metry od miejsca zdarzenia, nie bronię tu nikogo ale jestem przekonany ze prędkość była odpowiednia

Odpowiednia jak przyłozylem Cl 600 w corse Przy 130 były mniejsze zniszenia a auto ważyło ponad 2 tony. Podejrzewam że prędkość była coś koło 150 km i to już po hamowaniu. Ja uważam że kierująca corvette znacząco się przyczyniła do wypadku. Przy 150 km/h pojazd porusza się 25m/s jeśli kierujący golfem zaczął manewr tylko 10 sec. wcześniej pojazd przemiescil się o 250 m. można tutaj mówić że kierujący golfem mógł błędnie ocenić odległość przez to że kierująca corvette jechała z nadmierną prędkością w terenie zabudowanym.

zgłoś
Dodaj ogłoszenie