Do publicznego wglądu wyłożony jest od dziś projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „KIELCE CENTRUM-OBSZAR I.2 CENTRUM - Paderewskiego” na obszarze miasta Kielce.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do publicznego wglądu wyłożony jest od dziś projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „KIELCE CENTRUM-OBSZAR I.2 CENTRUM - Paderewskiego” na obszarze miasta Kielce. Z projektem będzie można się zapoznać do 14.09.2009 r. w siedzibie Biura Planowania Przestrzennego, ul. Kozia 3, pokój nr 208 w godz. od 8.00 do 15.00.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu rozwiązaniami odbędzie się w dniu 09.09.2009 r. w godz. od 16.00 do 18.00 w siedzibie Urzędu Miasta w Kielcach, ul. Rynek 1 – sala konferencyjna, I piętro.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!