Dni Województwa Świętokrzyskiego rozpoczną się 30 sierpnia w Kielcach. W ramach tego przedsięwzięcia odbędzie się cykl imprez plenerowych organizowanych przez Urząd Marszałkowski we wszystkich miastach powiatowych ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dni Województwa Świętokrzyskiego rozpoczną się 30 sierpnia w Kielcach. W ramach tego przedsięwzięcia odbędzie się cykl imprez plenerowych organizowanych przez Urząd Marszałkowski we wszystkich miastach powiatowych naszego regionu.

Pierwsza z zaplanowanych imprez odbędzie się w niedzielę, 30 sierpnia w godz. 15.00-19.00 na Placu Artystów w Kielcach. Na scenie zaprezentują się kieleckie zespoły i wokaliści, m.in. Kakadu, laureatka wielu konkursów piosenki Małgorzata Główka oraz laureaci muzycznych Scyzoryków 2009.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!