Darmowe bilety w autobusach MPK w Kielcach dla wszystkich uczniów i przedszkolaków przez całe wakacje

Miłosz SkibaZaktualizowano 
Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiej, z inicjatywny Prezydenta Bogdana Wenty radni wyrazili zgodę, aby uczniowie i przedszkolaki z Kielc mogli w wakacje za darmo korzystać z komunikacji miejskiej. Bezpłatne przejazdy obowiązują od 2 lipca do końca sierpnia.

Bezpłatne przejazdy komunikacją miejską w Kielcach będą przysługiwały do 31 sierpnia 2019 roku dzieciom w wieku od 4 do 7 lat oraz uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych, zamieszkałym na terenie Kielc.

Uprawnieniem do bezpłatnego przejazdu będzie oświadczenie opiekuna o wieku dziecka i jego miejscu zamieszkania, a w przypadku uczniów - okazanie ważnej legitymacji szkolnej.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Najbardziej niebezpieczne samochody

Mógłbyś zostać kierowcą ciężarówki?


Kontrolki w samochodzie. Co znaczą?


Jak jeździć, by nie uprzykrzać życia innym?


Gdzie jest najwięcej wypadków w Polsce?


ZOBACZ TAKŻE: Flesz – egzaminy na prawo jazdy

Źródło: vivi24

Wideo

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość

BRAWO PANIE WENTA!!! Może dało by się rozszerzyć tą ustawę o rok szkolny dla dzieci uczących się?

G
Gość
2019-07-03T22:54:21 02:00, dara:

a wszystko zaczęło się od tego, że jakiś matoł napisał kłamstwo, że gminy nie dopłacają do transportu mpk... i na ch** robić burzę? przewińcie na sam dół i sami sprawdźcie

Dopłacają ale tylko do podmiejskich,matolico

d
dara

a wszystko zaczęło się od tego, że jakiś matoł napisał kłamstwo, że gminy nie dopłacają do transportu mpk... i na ch** robić burzę? przewińcie na sam dół i sami sprawdźcie

G
Gość
2019-07-03T21:07:30 02:00, Gość:

Miasto jest przereklamowane, nawet grilla nie można rozpalić, a co dopiero głośna muzyka czy balety. W mojej okolicy postawiło się dużo domów i to właśnie z '' miasta'' tfu, nawet świeżego powietrza nie macie.

2019-07-03T22:04:42 02:00, Gość:

No to jak takie tfu to na koń jeździsz do pracy do Kielc. Możesz pracować na ojcowiźnie.Sprzedaj auto kup wóz drabiniasty uprawiaj rolę jak Cie tak miasto brzydzi.Ale jak Niedziela to trzeba do galerii z larwą podjechac.Szkoda że GS polikwidowali.zapamietaj że jedno i drugie powinno żyć w symbiozie.Ale nie miasto tfu, i potem się dziwicie że jest nagonka na tki.Nikt nie jest idaalny

Zacznij od siebie albo zobacz, kto zawsze szuka problemu jako pierwszy.

G
Gość
2019-07-03T18:42:41 02:00, Gość:

Nie nie doplacacie,tak jak podkieleckie gminy nie dopładają do Korony a 1/4 kibiców to tki

2019-07-03T19:50:25 02:00, Gość:

Myślę, że nawet 1/2. I to na twoje szczęście, bo płacilibyście jeszcze więcej.

2019-07-03T21:01:55 02:00, Gość:

Ale przynajmniej buractwo siedziałoby tam, gdzie jest tego miejsce...na polu i tam gnoj roznosilo na ojcowiznie.

Buraku, u mnie na wsi NIESTETY nie ma już nawet krów, ale za to na 1 maja w CENTUM METROPOLII w bramie biegają kury.

G
Gość
2019-07-03T21:07:30 02:00, Gość:

Miasto jest przereklamowane, nawet grilla nie można rozpalić, a co dopiero głośna muzyka czy balety. W mojej okolicy postawiło się dużo domów i to właśnie z '' miasta'' tfu, nawet świeżego powietrza nie macie.

2019-07-03T22:04:42 02:00, Gość:

No to jak takie tfu to na koń jeździsz do pracy do Kielc. Możesz pracować na ojcowiźnie.Sprzedaj auto kup wóz drabiniasty uprawiaj rolę jak Cie tak miasto brzydzi.Ale jak Niedziela to trzeba do galerii z larwą podjechac.Szkoda że GS polikwidowali.zapamietaj że jedno i drugie powinno żyć w symbiozie.Ale nie miasto tfu, i potem się dziwicie że jest nagonka na tki.Nikt nie jest idaalny

Dobre, nic dodać, nic ujac...

G
Gość
2019-07-03T21:07:30 02:00, Gość:

Miasto jest przereklamowane, nawet grilla nie można rozpalić, a co dopiero głośna muzyka czy balety. W mojej okolicy postawiło się dużo domów i to właśnie z '' miasta'' tfu, nawet świeżego powietrza nie macie.

Za to wy macie świeże, swojskie powietrze...zalatujace od sąsiada ze stodoły... Wieś jak zaraza ogarnęła miasto, a wiesniaki panosza się jakby byli u siebie za miedza...

G
Gość
2019-07-03T21:07:30 02:00, Gość:

Miasto jest przereklamowane, nawet grilla nie można rozpalić, a co dopiero głośna muzyka czy balety. W mojej okolicy postawiło się dużo domów i to właśnie z '' miasta'' tfu, nawet świeżego powietrza nie macie.

No to jak takie tfu to na koń jeździsz do pracy do Kielc. Możesz pracować na ojcowiźnie.Sprzedaj auto kup wóz drabiniasty uprawiaj rolę jak Cie tak miasto brzydzi.Ale jak Niedziela to trzeba do galerii z larwą podjechac.Szkoda że GS polikwidowali.zapamietaj że jedno i drugie powinno żyć w symbiozie.Ale nie miasto tfu, i potem się dziwicie że jest nagonka na tki.Nikt nie jest idaalny

G
Gość

Miasto jest przereklamowane, nawet grilla nie można rozpalić, a co dopiero głośna muzyka czy balety. W mojej okolicy postawiło się dużo domów i to właśnie z '' miasta'' tfu, nawet świeżego powietrza nie macie.

G
Gość
2019-07-03T16:49:34 02:00, Gość:

Wy spod kieleckich WSI, to powinniście na rogatkach dodatkowe opłaty wpłacać za wiazd do MIASTA, bo od kad wiesniaki "wtargneli" do miasta to tylko robią syf... w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu!

2019-07-03T19:51:58 02:00, Gość:

Jakie MIASTO, ledwie mieścina, która JESZCZE żyje tylko dlatego, że napędza ją region.

Weź się wielkomiejski buraku przymknij, bo robisz wstyd normalnym kielczanom.

2019-07-03T20:55:27 02:00, Gość:

Kielczanom czy wiesniakom:)

Ha, ha, ha....uderz w stół, a wiesniaki się odezwą...

O, proszę... To buractwo już zaczęło sie Kielczanami nazywac...a tu jeszcze niedawno gnoj że stodoły taczkami wywozilo...

G
Gość
2019-07-03T18:42:41 02:00, Gość:

Nie nie doplacacie,tak jak podkieleckie gminy nie dopładają do Korony a 1/4 kibiców to tki

2019-07-03T19:50:25 02:00, Gość:

Myślę, że nawet 1/2. I to na twoje szczęście, bo płacilibyście jeszcze więcej.

Ale przynajmniej buractwo siedziałoby tam, gdzie jest tego miejsce...na polu i tam gnoj roznosilo na ojcowiznie.

G
Gość
2019-07-03T16:49:34 02:00, Gość:

Wy spod kieleckich WSI, to powinniście na rogatkach dodatkowe opłaty wpłacać za wiazd do MIASTA, bo od kad wiesniaki "wtargneli" do miasta to tylko robią syf... w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu!

2019-07-03T19:51:58 02:00, Gość:

Jakie MIASTO, ledwie mieścina, która JESZCZE żyje tylko dlatego, że napędza ją region.

Weź się wielkomiejski buraku przymknij, bo robisz wstyd normalnym kielczanom.

Kielczanom czy wiesniakom:)

Ha, ha, ha....uderz w stół, a wiesniaki się odezwą...

G
Gość
2019-07-03T18:42:41 02:00, Gość:

Nie nie doplacacie,tak jak podkieleckie gminy nie dopładają do Korony a 1/4 kibiców to tki

chyba to słońce trochę przegrzało beret... gdyby gminy nie dopłacały to autobus zawracałby na pętli przed wyjazdem z miasta

znaFcy...

G
Gość
2019-07-03T18:42:41 02:00, Gość:

Nie nie doplacacie,tak jak podkieleckie gminy nie dopładają do Korony a 1/4 kibiców to tki

2019-07-03T19:50:25 02:00, Gość:

Myślę, że nawet 1/2. I to na twoje szczęście, bo płacilibyście jeszcze więcej.

2019-07-03T19:59:33 02:00, Gość:

No to na swoje stadiony i kibicować okregówce a nie na Korone, A następnie nauka parkowania pod marketami w wyznaczonych polach,potraficie?Bo ja jakoś tego nie widzę.

Chyba taka moda się zaczęła kolego, bo na okręgówce niewiele mniej kibiców niż na koronie.

O kierowaniu nie wspominaj, bo każdy wie, że większa część "niedzielnych" to właśnie tacy jak Ty TK.

G
Gość
2019-07-03T18:42:41 02:00, Gość:

Nie nie doplacacie,tak jak podkieleckie gminy nie dopładają do Korony a 1/4 kibiców to tki

2019-07-03T19:50:25 02:00, Gość:

Myślę, że nawet 1/2. I to na twoje szczęście, bo płacilibyście jeszcze więcej.

No to na swoje stadiony i kibicować okregówce a nie na Korone, A następnie nauka parkowania pod marketami w wyznaczonych polach,potraficie?Bo ja jakoś tego nie widzę.

Dodaj ogłoszenie