Dachowanie w Kielcach na ulicy Wrzosowej w pobliżu skrzyżowania z Karskiego. Gdzie jest kierowca? [ZDJĘCIA]

/ALP/Zaktualizowano 
Tak wyglądało miejsce wypadku w niedzielę rano. Aleksander Piekarski
Fiat punto dachował rano, w niedzielę, na ulicy Wrzosowej w Kielcach w pobliżu skrzyżowania z ulicą Karskiego. Mieszkańców pobliskich domów około godziny 5,20 obudził głośny huk, po którym nastąpiła cisza.

Niektórzy z nich wyszli zobaczyć, co się stało i ujrzeli leżący na środku ulicy, przewrócony do góry kołami samochód.

-Gdy podbiegliśmy udzielić pomocy ewentualnym poszkodowanym, okazało się, że w aucie nikogo nie ma- relacjonował później jeden z mężczyzn, którzy pierwsi byli przy rozbitym samochodzie.

Chwilę później na Wrzosową zajechał ambulans pogotowia ratunkowego, straż pożarna i policja. Gdy byliśmy na miejscu, czekano na techników kryminalistyki, którzy podejmą próby ustalenia, kto kierował fiatem. Ślady wskazują, że kierowca, jadąc od strony centrum miasta w kierunku Bukówki, stracił panowanie nad pojazdem przed skrzyżowaniem z ulicą Karskiego, tam ściął znak przejścia dla pieszych i zaczął dachowanie, które trwało około stu metrów.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Najbardziej niebezpieczne samochody

Mógłbyś zostać kierowcą ciężarówki?


Kontrolki w samochodzie. Co znaczą?


Jak jeździć, by nie uprzykrzać życia innym?


Gdzie jest najwięcej wypadków w Polsce?


Wideo

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość
2019-06-16T14:12:17 02:00, lewy do prawego:

Jestem przekonany, że jest prawo i sprawiedliwość - czy się mylę ?

Z platformy spadłeś, obywatelu?

E
Ernst
2019-06-17T00:41:04 02:00, Gość:

Bartek P konfitura z Barwinka

Pindral ze slichowic

G
Gość

Bartek P konfitura z Barwinka

G
Gość
2019-06-16T10:51:00 02:00, Gość:

Sprawdzić po rejestracji i będzie wiadomo kto jest właścicielem... Rozpytac go i dowiedzieć się kto kierował pojazdem...

2019-06-16T11:35:10 02:00, Gość:

Jak na to wpadłeś geniuszu?

2019-06-16T15:29:39 02:00, Gość:

Ale on na to wpadł a niektórzy nie i kto jest debesciak

no gościu ktoś wymięknieje i cóż stróże prawa wiedzą co robić kogo karać i wcale nie dziwię idioty co zostawił woza na ulicy hehhe. Ten gościu za kierownicą ma przechlapane. Nie da się uniknąć.

G
Gość
2019-06-16T10:51:00 02:00, Gość:

Sprawdzić po rejestracji i będzie wiadomo kto jest właścicielem... Rozpytac go i dowiedzieć się kto kierował pojazdem...

2019-06-16T11:35:10 02:00, Gość:

Jak na to wpadłeś geniuszu?

Ale on na to wpadł a niektórzy nie i kto jest debesciak

d
domyślny

Jak to, gdzie kierowca??? Leży u siebie w stodole i trzeźwieje...

l
lewy do prawego

Jestem przekonany, że jest prawo i sprawiedliwość - czy się mylę ?

p
prawdziwek
2019-06-16T09:40:59 02:00, Jelenioski:

O tam ,oj tam w głowie mu się zakręciło i chciał zobaczyć jak wygląda jazda na głowie a raczej na dachu.

Bidna chłopina jechał 49 km/h i chciał ominąć pijaka na drodze kosztem swojego zdrowia. Jechał na grzyby. Wykonał szybki manewr skrętu i samochód odbił się o krawężnik i dachował. On sam szybko wyszedł z samochodu aby pomóc pijakowi, ale po uderzeniu w głowę chwilowo stracił pamięć. A że podświadomie celem podróży było grzybobranie, więc szuka w pobliżu dorodnych prawdzików.Najważniejsze, że uratował komuś życie. Myślicie, że było inaczej?

G
Gość
2019-06-16T09:32:48 02:00, Gość:

W calym miescie dzicz tak jezdzi caly czas, ale policji czy radarow nie uswiadczysz, po co ma byc bezpiecznie, jak moze byc dziko i krwawo. Jak na dziki kraj przystalo.

Na ul Pileckiego zapierd... ile fabryka dała,wyprzedzają Buspasami a nawet jadą sobie pod tzw prąd.Policji Drogowej tam nie uświadczysz! No może czekają jak debil ktoś kogo na przejściu zabije .

G
Gość

Kierowca udał sie na giełdę kupić auto

G
Gość
2019-06-16T10:51:00 02:00, Gość:

Sprawdzić po rejestracji i będzie wiadomo kto jest właścicielem... Rozpytac go i dowiedzieć się kto kierował pojazdem...

Jak na to wpadłeś geniuszu?

G
Gość

Sprawdzić po rejestracji i będzie wiadomo kto jest właścicielem... Rozpytac go i dowiedzieć się kto kierował pojazdem...

K
Ktoś tam

N a j e b a n y jechał jak zwykle w weekend tylko tym razem mu się nie udało. Dobrze że nikogo nie zabił kretyn. Cały jest, trzeźwieje i zastanawia się czy zgłosić kradzież auta czy powiedzieć że nie pamięta kto prowadził tylko nie pamięta czy wytarł kierownicę.

J
Jelenioski

O tam ,oj tam w głowie mu się zakręciło i chciał zobaczyć jak wygląda jazda na głowie a raczej na dachu.

G
Gość

W calym miescie dzicz tak jezdzi caly czas, ale policji czy radarow nie uswiadczysz, po co ma byc bezpiecznie, jak moze byc dziko i krwawo. Jak na dziki kraj przystalo.

Dodaj ogłoszenie