Bmw przejechało skrzyżowanie w Kielcach na czerwonym świetle. Kierowcę kosztowało to tysiąc złotych.

Mandat wysokości tysiąca złotych dostał w piątek przed południem 31-letni kierowca bmw, który na ulicy Popiełuszki w Kielcach przejechał na czerwonym świetle.
 policja

To zapewne jedna z najdroższych przejażdżek, jaką można sobie zafundować. Zaczęło się od tego, że w piątek przed południem policjanci z kieleckiej drogówki zauważyli, jak przez skrzyżowanie na czerwonym świetle przejeżdża skręcające w lewo bmw. Funkcjonariusze zatrzymali go.

Okazało się, że autem kierował 31-letni mieszkaniec Chęcin. Tłumaczył, że śpieszy mu się do sądu. Nie dość, że złamał przepisy, to jeszcze okazało się, że nie ma uprawnień do kierowania samochodem. Został ukarany mandatem wysokości tysiąca złotych. Dalej samochód poprowadziła pasażerka z prawem jazdy.

Nie wiesz z kim pójdziesz na studniówkę? Skorzystaj z naszego generatora studniówkowego!

saba

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

20.01.2019, 07:56

N in I

13.01.2019, 05:45

BMW Dla Buraków bez mózgu ☠️

12.01.2019, 16:08

orzesz mi nius kurNIk Jest w kurniku knur na Swince Palec kurki bije brawo a dalnowii sie nie udalo Slaby refleks no i bmw slaba(sla by) nie przymiotnik 1000zl to nie nius zwolnic redaktorow albo da© PARKERA gęsie Kupry niech tam szuka sobie piór Na marginesie mówicie o osobie się spieszącej niewiem gdzie odebrać dziecko z przedszkola albo cosik innego bo państwowe po godzinach o hajc krzyczy brawo technologia dla policji chwała że umiejo włączyć a kutafixy DZIUR W ULICACH WIĘCEJ nIŻ w głowach i jak się ma nie spieszyć za tyle wczesniejszych dziur zawieszenie nie za darmo a trza ominąć zwolnić kruk kruczek jak by był na holu też byscie goo ganiali DAŁNSDAŁN to tak jak trondchaim pokój jednoosobowy

12.01.2019, 00:08

Takich powinni myśliwi odstrzelic bo stwarzają realne agrozenie a nie dziki..

11.01.2019, 22:54

Brawo dla Policji !!!, proszę tępić buractwo.

11.01.2019, 22:32

Pytam, bo uważam, że mafia echa dna i policji go kryje.
Proste?

11.01.2019, 22:12

Normalny, zawsze pytasz o to samo, musiał być trzeźwy bo pisze ze dostał mandat, a nie ze został zatrzymany pod plywem, ty to normalny głópi lpie nie jestes

11.01.2019, 21:51

BMW to nie stan umysłu. Od zawsze jeżdżę samochodami marki BMW mam prawo jazdy 31 lat i nigdy nie dostałem mandatu. Nie wiem dlaczego tak udaliście się na tą marke....
Pozdrawiam wszystkich kierowców.

11.01.2019, 20:51

Czy kierowca był TRZEŹWY?
Dlaczego tego nie piszecie?
Chcę to wiedzieć!

11.01.2019, 19:54

i tak nie go nie zapłaci

11.01.2019, 17:59

Dobrze Ujowi....Barani Matoł Wiejski

11.01.2019, 17:55

Hahahaha - ale cymbał!

11.01.2019, 17:17

Jednak BMW to stan umysłu