W niedzielę, 17 czerwca w Kielcach odbędzie się specjalny koncert zespołu Big Cyc. Rockowa grupa świętować tu będzie swoje 30-lecie.



Big Cyc to legenda polskiego rocka. To świetnie zgrana grupa wytrawnych prześmiewców, którzy nieprzerwanie od trzech dekad bawią publiczność. Koncerty Big Cyca to show, na które składają się największe przeboje takie jak „Makumba”, „Facet to świnia”, „Rudy się żeni”, „Berlin Zachodni”, „Dres”, „Słoneczny Patrol” czy „Świat według Kiepskich”. Podczas specjalnego koncertu w Kielcach nie zabraknie muzycznych niespodzianek.

- Świętujcie z nami! Gorąco zapraszam na nasz urodzinowy koncert - zachęca Krzysztof Skiba, frontman zespołu Big Cyc. -W Kielcach zawsze gra nam się świetnie, koncerty zawsze są żywiołowe i udane, czy to na Kadzielni, czy w klubie. Tym razem też damy czadu. Nie zabraknie starszych przebojów, ale będą też nowości. Bądźcie z nami - mówi muzyk.

Początek koncertu w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach (ulica Zamkowa 5) o godzinie 20. Bilety w cenie 25 złotych do 14 czerwca, potem 30 złotych.









O zespole

Od początku swojego istnienia zespół występuje w oryginalnym składzie, co jest absolutnym fenomenem na polskiej scenie muzycznej. Big Cyc debiutował w marcu 1988 roku w małym klubie studenckim Balbina w Łodzi. Szybko zdobył popularność swymi zabawnymi piosenkami, które przez lata okupowały listy przebojów wszystkich stacji muzycznych.

Koncerty Big Cyca to widowiskowe show, na które składają się największe przeboje takie jak "Makumba", "Facet to świnia", "Rudy się żeni", "Berlin Zachodni", "Dres", "Słoneczny Patrol" czy "Świat według Kiepskich". Te niekwestionowane hity zna cała Polska. Koncerty urodzinowe zespołu będą szczególne gdyż zespół przygotował wiele niespodzianek muzycznych dla swoich fanów.

Muzycy łatwo nawiązują bliski kontakt z publicznością i wciągają widownię do wspólnej zabawy. Big Cyc na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Od razu widać, że koncerty to ich żywioł i powołanie. Grupa świetnie sprawdza się podczas dużych koncertów plenerowych, ale doskonale radzi sobie także podczas eventów i imprez klubowych.

Zespół od lat pozostaje wierny swej specyficznej formule opisywania świata, która oparta na ironicznym dystansie oraz zmieszana muzycznym brzmieniem z okolic melodyjnego rocka, ska i reggae daje fantastyczny efekt sceniczny. Big Cyc to muzyczna marka, na której piosenkach wychowały się już dwa pokolenia Polaków.

Sukcesy:
Big Cyc nagrał 18 albumów studyjnych. Płyty zespołu sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 2 mln egz. Zespół ma na swoim koncie liczne Złote i Platynowe Płyty, ponad 5 tys. zagranych koncertów, 40 zrealizowanych teledysków, a także udział w kilkudziesięciu muzycznych widowiskach telewizyjnych.

Big Cyc wielokrotnie otrzymywał Złote i Platynowe Płyty. Jest laureatem wielu nagród muzycznych m.in. stacji muzycznych Play Box (za przebój Makumba) pisma "Rock&Roll, miesięcznika Teraz Rock, Magazynu Muzycznego MM, Festiwalu Teledysków Yach Film, oraz Telewizji Polsat (Festiwal Top Trendy).

Skład zespołu:
Dżej Dżej – Jacek Jędrzejak, - główny wokal, bas
Dżery – Jarosław Lis - bębny
Piękny Roman- Roman Lechowicz – gitary
Krzysztof Skiba - teksty, wokal, frontmen
oraz
Piotr Sztajdel – klawisze
Marek Szajda - gitary.

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!