Kielecki Park Technologiczny zlecił, na podstawie umowy podpisanej z konsorcjum firm: ECORYS Polska Spółka z o.o. oraz EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Kielecki Park Technologiczny zlecił, na podstawie umowy podpisanej z konsorcjum firm: ECORYS Polska Spółka z o.o. oraz EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o, opracowanie "Regionalnego Modelu Funkcjonowania Przedsiębiorczości Akademickiej".

Zgodnie z założeniami, jednym z jego elementów, będzie przeprowadzenie badania ankietowego uczelni funkcjonujących na terenie województwa świętokrzyskiego, które przyczyni się do stworzenia oferty współpracy między ośrodkami akademickimi a biznesem.

Badanie ma na celu zebranie informacji o zasobach intelektualnych, prowadzonych badaniach oraz wiedzy powstającej na uczelniach wyższych regionu, które potencjalnie mogą zostać wykorzystane w praktyce gospodarczej. Zebrane dane umożliwią stworzenie baz danych, dotyczących prowadzonej działalności naukowej oraz możliwych form współpracy.

Kielecki Park Technologiczny zachęca do uzupełnienia ankiety na stronie internetowej http://ankiety-ecorys.pl


Projekt "Astronom - w poszukiwaniu gwiazd przedsiębiorczości akademickiej" realizowany jest na podstawie umowy z Świętokrzyskim Biurem Rozwoju Regionalnego, pełniącym rolę Instytucji Pośredniczącej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VIII Działanie 8.2. "Transfer wiedzy" Poddziałanie 8.2.1 "Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw".

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!