Kolejny koncert w ramach Antologii Nowego Rocka. Wystąpią kieleckie kapele Miasto Nocą, Sound Rash i Masha Stecko z Krakowa. Wstęp wolny.

Nie tylko kapele z regionu prezentują się w kieleckiej Bazie Zbożowej. Co tydzień grają tam także artyści spoza województwa. To nietypowy projekt wspierający młodych twórców. O promocję koncertów sprawnie dbają nawet same zespoły zachęcając przyjaciół do śledzenia koncertów. Zapytaliśmy organizatora, Fundację Barwienia Wyobraźni Totuart na czym polega Antologia Nowego Rocka. - To cykl koncertów mający na celu zarchiwizowanie życia muzycznego młodego rocka - tłumaczy Ryszard Turek, organizator koncertów.

Koncerty odbywają się w kameralnym pomieszczeniu Bazy Zbożowej, każdy może śledzić transmisję na żywo w internecie. Dziś kolejna odsłona wydarzenia. Miasto Nocą, formacja poruszająca się w stylu pop-rocka, na pewno zaprezentuje swój największy przebój „Hasta La Vista”, którym podbił ostatnią edycję Festiwalu Scyzoryki, triumfując aż w dwóch kategoriach i zgarniając dwie statuetki. Niespodzianką będzie nowy utwor „Ja nie chcę”.

W klimat alternatywnego rocka wprowadzi też Sound Rash. - Zagramy nasze przeboje w lekko odświeżonych wersjach. Będzie moc, energia, będzie pozytywnie - zapowiada Sound Rash.

Koncert zespołów Miasto Nocą, Sound Rash i Masha Stecko w ramach Antologii Nowego Rocka dziś, w piątek, 22 stycznia w Bazie Zbożowej, ulica Zbożowa 4. Wstęp wolny. Transmisja na żywo na stronie www.totuart.pl.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!