Dowody na udział w korupcyjnym procederze kolejnych 100 osób zdobyli w ostatnim czasie wrocławscy śledczy prowadzący dochodzenie w sprawie korupcji w polskim futbolu - dowiedziało się Polskie Radio Wrocław.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dowody na udział w korupcyjnym procederze kolejnych 100 osób zdobyli w ostatnim czasie wrocławscy śledczy prowadzący dochodzenie w sprawie korupcji w polskim futbolu - dowiedziało się Polskie Radio Wrocław. Prokuratura apeluje po raz kolejny: Zgłaszajcie się sami albo my przyjdziemy po was!

Wakacje to gorący czas dla prokuratorów, policjantów i CBA, którzy zajmują się piłkarską aferą łapówkarską. Co tydzień dowożeni są kolejni podejrzani. Większość przyznaje się do zarzutów i składa obszerne wyjaśnienia, dając dowody na udział w ustawianiu meczów kolejnych osób. Dodatkowo, coraz więcej osób zgłasza się samych - w tym tygodniu prokuraturę apelacyjną odwiedziło niemal 10 przedstawicieli światka piłkarskiego, którzy wiedzieli o korupcji lub brali w niej udział.

W ostatnich miesiącach nie zabrakło spektakularnych zatrzymań zaraz po meczach piłkarskich. Tydzień temu, agenci CBA zabrali z szatni kapitana Polonii Bytom, która grała we Wrocławiu mecz ze Śląskiem.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!